Poznajmy się

Mam na imię Nina. Przyjaciele i znajomi mówią na mnie Elf.

 

Mogłabym ten opis rozpocząć zdecydowanie bardziej magicznie, przedstawiając barwnie swoją historię, drogę do znalezienia się tu, gdzie jestem, swoje przygody i podróże… To nie byłabym jednak ja!

 

 Bardzo obrazowo, ze szczyptą magii potrafię pisać jedynie o skórze, jej potrzebach oraz metodach, jakie stosuję… W końcu jestem Elfem nie tylko dlatego, że (podobno) go przypominam. Jedna z moich przyjaciółek powiedziała kiedyś:

“Jesteś jak Elf – to, co robisz ze skórą, to jakieś cuda! To magia!”

nina-grzyborska-the-skinelf

Stąd właśnie moja nazwa – The Skin Elf, logo i cała koncepcja strony www…

 

Choć jestem Elfem, nie obiecam Ci, że – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – Twoje problemy ze skórą znikną po jednej wizycie. Jednak mogę Cię zapewnić, że holistyczna pielęgnacja pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów – zdrowej i pięknej skóry w nieco dłuższej perspektywie. Już sama zmiana nawyków żywieniowych w połączeniu ze stosowaniem odpowiednio dobranych kosmetyków potrafi dać spektakularne efekty w krótkim czasie!

Za takie kompleksowe działanie – od środka i na zewnątrz – Twoja skóra odwdzięczy Ci się tak zdrowym i promiennym wyglądem, że nawet makijaż stanie się zbędnym dodatkiem!

Na mój system pracy (chociaż – czy pasję można w ogóle nazywać pracą?) największy wpływ wywarł mój pobyt w Irlandii. Tam właśnie studiowałam kosmetologię, tam pracowałam i to sprawiło, że zrozumiałam, że holistyczne podejście do pielęgnacji skóry to jedyny właściwy kierunek. Po latach nauki rozpoczęłam pracę w zawodzie i każdego dnia przychodzili do mnie klienci, borykający się z rozmaitymi problemami skórnymi. W trakcie holistycznej diagnozy okazywało się często, że ich głównym problemem był właśnie… brak diagnozy! Zdecydowana większość kosmetologów, po szybkim potwierdzeniu braku przeciwwskazań – niemal 100% swojego czasu na pacjenta poświęca na wykonanie zabiegu – bez analizy skóry, rozmowy, chęci poznania pacjenta i… ukrytych powodów, dla których jego skóra zachowuje się tak, a nie inaczej.

 

 

Jestem kosmetologiem, ale moja praca polega głównie na rozmowie!

Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie. Moje wsparcie obejmuje nie tylko dobór odpowiedniej pielęgnacji, suplementacji, ale i makijażu, który nie będzie blokował działania zabiegów, które wykonam. To przede wszystkim ustalenie przyczyny problemu, wsparcie na każdym etapie zmiany i wdrażania nowych nawyków, wspólna analiza zdjęć i – oczywiście – stały kontakt mailowy lub telefoniczny.  

Masz pytanie?

Chcesz poprawić kondycję skóry i kompleksowo zadbać o jej wygląd?
Nie czekaj – umów się już dziś na konsultację, a Twoja skóra z pewnością Ci za to podziękuje!