Holistyczna pielęgnacja

Holistyczna pielęgnacja to coś więcej niż kilka „pytań do” i wykonanie zabiegu!

 

To długotrwały proces, obejmujący kilka najważniejszych etapów:

Jak widzisz, holistyczna pielęgnacja to opieka nad pacjentem na każdym jej etapie. To bieżący kontakt, wsparcie w chwilach zwątpienia i motywowanie, by osiągnął zamierzone cele. A jest o co walczyć…

 

Zdrowa skóra, która nie potrzebuje makijażu, to marzenie większości kobiet!

 

Kuracja, którą proponuję, to przede wszystkim pielęgnacja, nazywana przeze mnie “dietą skóry”. W połączeniu z suplementacją od wewnątrz i odpowiednim makijażem, uzyskanie spektakularnych efektów jest niemal na wyciągnięcie ręki… Jedynie w niektórych przypadkach kuracja musi być wspierana serią w pełni spersonalizowanych zabiegów.

14-the-skin-elf
19-the-skin-elf

Jak wyglądają poszczególne etapy holistycznej pielęgnacji skóry?

 

Holistyczna diagnoza skóry to coś, od czego zawsze zaczynam pierwszą wizytę z pacjentem. Ten etap może Ci przypominać wypełnianie karty pacjenta u lekarza. Dlaczego? Podobnie jak lekarz, chcę w 100% zrozumieć Ciebie i Twoje potrzeby. Jeszcze zanim położysz się na łóżku zabiegowym, chcę wiedzieć o Tobie możliwe jak najwięcej. Jako że ja jestem wobec pacjentów zawsze w 100% szczera, tego samego wymagam od Ciebie.

Tylko prawdziwe odpowiedzi na pytania pozwolą na dobór odpowiedniej kuracji!

Dopiero po uzyskaniu kompletu informacji o pacjencie, przechodzę do dokładnej analizy stanu skóry. Po dokładnym demakijażu skóry, patrzę, jak wygląda ona na co dzień „bez upiększania” i dopiero wtedy ustalam dalsze kroki. 

Dzięki temu, że nie ograniczam się jedynie do zabiegów, mam szeroki wachlarz możliwości:

 

Co istotne – wszystkie kosmetyki i suplementy, które polecam, posiadam w regularnej sprzedaży lub sprowadzam specjalnie na potrzeby konkretnych pacjentów.

Masz pytanie?

Chcesz poprawić kondycję skóry i kompleksowo zadbać o jej wygląd?
Nie czekaj – umów się już dziś na konsultację, a Twoja skóra z pewnością Ci za to podziękuje!